18-19 lutego 2016, EXPO Kraków

Targi Rozwiązań IT, E-commerce i Urządzeń Mobilnych Mobile-ITTargi Mobile-IT

Dziękujemy Wystawcom oraz odwiedzającym za liczne przybycie na tegoroczne, 3. Targi Rozwiązań IT, E-commerce i Urządzeń Mobilnych Mobile-IT! Mamy nadzieję, że Państwa pozytywne nastawienie, zaangażowanie oraz profesjonalizm sprawiły iż nawiązaliście wiele udanych kontaktów biznesowych, które przekują się w długoletnią współpracę! Do zobaczenia za rok!

Zapraszamy jednocześnie do zapoznania się z naszą fotorelacją oraz galerią zdjęć.

W dniach 18-19 lutego 2016 roku w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków przy ul. Galicyjskiej 9 w Krakowie odbędzie się trzecia edycja Targów Rozwiązań IT, E-commerce i Urządzeń Mobilnych Mobile-IT. To jedyne targi z pogranicza branż mobile, IT oraz e-commerce w południowej Polsce, zorganizowane w Krakowie – mieście, które staje się Doliną Krzemową Europy. Targi dają możliwość zaprezentowania najnowszego sprzętu mobilnego, IT oraz narzędzi biznesowych, wykorzystywanych zarówno w sektorze publicznym jak i prywatnym. To wydarzenie, które przyciąga uwagę miłośników nowinek technologicznych oraz osoby chcące zapoznać się z obecnie panującymi trendami w branży reklamowej czy e-handlu. Wśród wydarzeń towarzyszących przewidujemy spotkania z ekspertami z branży, warsztaty, gry i konkursy z cennymi nagrodami.

Miejsce:
Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe
EXPO Kraków,
ul. Galicyjska 9, 31-586 Kraków

Godziny otwarcia:
czwartek (18.02.2016): 10.00-16.00
piątek (19.02.2016): 10.00-16.00

Ceny biletów wstępu:
Bilet bez rejestracji: 20 zł
Rejestracja na targach: 5 zł
Rejestracja online: 0 zł
http://mobile-it.com.pl/rejestracja-zwiedzajacych

 

Opinie

"Jesteśmy zachwyceni, gdyż odwiedziło nas sporo osób (...). To jedno z bardziej sensownych spotkań branżowych w naszym kraju. Trzyma poziom, dobrze uzupełnia konferencję." Mateusz Zguda, wystawca, KISS digital Sp. z o.o.
"Pobyt na tegorocznych targach Mobile-IT oceniamy bardzo dobrze. Mamy sporo odwiedzin przez dobrze zorientowanych zwiedzających". Adrian Wieteska, wystawca, Microsoft.
"Mobile-IT to jedno z najważniejszych wizerunkowo wydarzeń w kraju. Daje pogląd na rynek i trendy. " Tomasz Malec, wystawca, SMS API

CZYTAJ WIĘCEJ

Zakres branżowy

 • Sprzęt i akcesoria (urządzenia mobilne, wearable devices, drony, roboty i drukarki 3D, internet rzeczy, beacony, akcesoria).
 • E-commerce, biznes i marketing (marketing internetowy, narzędzia social media, narzędzia do obsługi klienta, bazy danych, chmura, serwery, bankowość i płatności mobilne, bezpieczeństwo i ochrona danych, porównywarki cen, usługi kurierskie, aspekty prawne).
 • Inteligentny dom (centrum domowej rozrywki, smart AGD, wyposażenie domu).
 • Oprogramowanie (systemy operacyjne, grafika, producenci oprogramowania).
 • Aplikacje mobilne (m-learning, m-health, dla biznesu, edukacyjne, dla seniorów, logistyka, transport, komunikacja, rozrywka i lifestyle).
 • Strefy specjalne (strefa start-up, NOWOŚĆ! strefa gier i rozrywki, strefa kariery).

Relacja z edycji 2015

 

 

Miejsce

Międzynarodowe Centrum Targowo–Kongresowe EXPO Kraków to jeden z najnowocześniejszych ośrodków targowo-kongresowych w kraju. Jego główne atuty to doskonała lokalizacja oraz wielofunkcyjność. Dzięki dużej powierzchni użytkowej (13 tys. m²), EXPO Kraków umożliwia organizację niemal każdego wydarzenia. Równocześnie oferuje największą w Krakowie, wolną od filarów, zakrytą powierzchnię (9 tys. m²).

Międzynarodowe Centrum Targowo – Kongresowe

EXPO Kraków

ul. Galicyjska 9

Więcej informacji

  Organizatorzy:

  Partner strategiczny:

  Główny sponsor:

 • pko

  Sponsorzy:

  Patronat honorowy:

 • Prezydent Miasta Kraków
  Jacek Majchrowski

 • Marszałek Województwa Małopolskiego
  Jacek Krupa

 • Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości

 • Ministerstwo Rozwoju

  Patronat merytoryczny:

  Patroni medialni: